fbpx

Veselības Vēstniecība

Par mums

No sirds lepojamies par to, ko darām. Ikdienā rūpējamies par mūsu klientu veselību un labklājību. Mēs cenšamies būt vislabākais sabiedrotais mūsu klientu ceļā uz saviem mērķiem un ar dziļu apbrīnu vērojam cilvēka ķermeņa spēju atjaunoties.Katrs cilvēks ir unikāls, tāpēc mūsu pieeja ir personalizēta, vienmēr cenšoties saprast un iepazīt katra personīgās vajadzības.

Mūsu misija:

Palīdzēt katram mūsu klientam sasniegt savus mērķus- lielus vai mazus. Vai tas būtu izārstēt muguras sāpes, atgūt kādu funkcionālu spēju, uzvarēt pasaules čempionātā vai vienkārši justies labāk – mēs esam gatavi tajā piedalīties!

BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER

Fizioterapijas centrs Veselības Vēstniecība ir dibināts 2021. gadā, bet tā vēsture sniedzas veselu gadu iepriekš, kad trīs draugi (Kristaps, Liene, Mārcis) devās kopīgā velobraucienā pa Latviju. 808 km un 8 dienu garajā ceļā radās ideja par nelielu blogu, ar kura palīdzību informēt sabiedrību par dažādām ar veselību un fizioterapiju saistītām tēmām. Tā radās Veselības Vēstniecības mājaslapa.

Tā kā sabiedrības interese bija liela, tika nolemts no runāšanas (rakstīšanas) ķerties pie darīšanas. Aptuveni 8 mēnešus vēlāk tika atrastas telpas, kur visu aprakstīto teoriju varētu sākt izmantot praksē. Pēc 4 mēnešu remontiem un dokumentu jūras sagatavošanas, Veselības Vēstniecība tika oficiāli atzīta par ārstniecības iestādi. 

Jau no pirmās dienas kā mūsu galvenie mērķi ir uzstādīti:

  • piedāvāt profesionālu, kvalitatīvu un individualizētu pieeju katram klientam,
  • nodrošināt efektīvāko terapiju, nepieciešamības gadījumā piesaistot darbā visu komandu,
  • radīt patīkamu un mājīgu atmosfēru centra plašajās telpās.

MŪSU KOMANDA

Veselības Vēstniecības lielākais lepnums ir komanda. Katrs no mūsu komandas dalībniekiem ir ar augsti kvalificētu izglītību savā jomā, kā arī dzīves pieredzi dažādos ar veselību saistītos jautājumos. Apzinoties, ka medicīna ir nozare, kas pieprasa nepārtrauktu izglītošanos, arī mūsu centrā jebkurš speciālists pastāvīgi turpina pilnveidot savas spējas un zināšanas dažādās mācībās, semināros un konferencēs.

Tā kā ārstniecības procesā ļoti svarīgi ir tieši komunikācija starp ārstniecības personu un pacientu, tad piedāvājam Jums iepazīties ar katru no mūsu speciālistiem nedaudz tuvāk, klikšķinot uz fotogrāfijām. Katram ir savas mīļākās nodarbes, hobiji, aizraušanās, kā arī stāsts par to, kādēļ un kādā veidā dzīve ir novedusi līdz savai profesijai.