MŪSU RAKSTI

Kopīgas diskusijas par veselību, sportu, dzīves kvalitāti, traumām, cilvēku zināšanām un izvēlēm ir ierasta parādība mūsu komandā. Bet, lai rastos šis projekts un rakstu sadaļa, Lienei, Kristapam un Mārcim bija nepieciešama nedaudz traka un spontāna ideja doties 9 dienu velobraucienā pa Latviju. 808 kilometrus garajā ceļā un garajās stundās, kas tika pavadītas uz velosipēdiem, pilsētās, mežos un pļavās un, galvenokārt, garās sarunās, šī draugu kompānija nonāca pie atziņas, ka vēlas turpināt kopīgās diskusijas kopā ar plašāku publiku. 

Veselības Vēstniecības” blogu radījām ar mērķi satuvināt tādus jēdzienus kā veselīgs un ikdiena. Ar visām milzīgajām iespējām, ko piedāvā straujais 21. gadsmits, mūsu dzīvesstila izvēlēs šķiet, ka veselību arvien biežāk sanāk nolikt otrajā plānā. Daloties mūsu zināšanās un pieredzē, ceram palielināt cilvēku motivāciju apstāties, palūkoties uz savu ikdienu no malas un pieņemt izaicinājumu ieviest izmaiņas ar ilgstošu pozitīvu efektu.

Veselības Vēstniecības bloga misija

Nodrošināt cilvēkiem viegli pieejamu, interesantu, gan uz pētījumiem, gan savu pieredzi balstītu saturu par dažādām ar veselību saistītām tēmām. Mēs vēlamies, lai cilvēki mums apkārt ir laimīgāki un veselīgāki. Tāpēc labprāt izzinām tēmas, kas saistītas ar fiziskām aktivitātēm, uzturu un dažādiem ikdienas paradumiem. Mēs esam šeit, lai stāstītu, diskutētu un palīdzētu gūt panākumus savas veselības uzlabošanā gan labos, gan mazāk veiksmīgos laikos.

JAUNĀKIE RAKSTI