fbpx

Veselības Vēstniecība

Pakalpojumi

Šajā sadaļā atradīsiet nedaudz vairāk informācijas par to, ko tad sagaidīt no vizītes Veselības Vēstniecībā. Stāstām par pašu pakapojumu un to, kas tajā notiks, ko ņemt līdzi, kā ģērbties un ko no tā visa iegūsiet. Ja tomēr kāds jautājums vēl paliek neatbildēts, tad droši sazinieties ar mūsu administrāciju +371 2017 8000 vai rakstiet uz epastu info@veselibasvestnieciba.lv.

Konsultācija

Galvenais, kas būtu jāzin par konsultāciju pie fizioterapeita Veselības Vēstniecībā, ir tas, ka tā nebūs tikai “15 minūšu papļāpāšana”.

Jūsu vizīte būs līdz pat 1 stundu gara, kuras laikā mūsu speciālists iepazīsies ar Jūsu sūdzībām, slimību/traumu vēsturi, tad tiks novērtēta Jūsu stāja, locītavu kustību apjoms, muskulatūras spēks, ka arī kustības un muskuļu kontrakcijas kvalitāte. 

Konsultācijas beigās terapeits izvirzīs mērķus, kuru sasniegšana varētu mazināt vai izārstēt sūdzības un kopā ar Jums tiks izveidots terapijas plāns, kā šos mērķus iespējams sasniegt. Ja būs iespējams, tad tiks iedoti arī pirmie mājasdarbi, ko varēsiet pildīt mājās, lai ātrāk uzsāktu ceļu uz mērķi.

Iegurņa pamatnes izmeklēšana

Mūsu klīnika piedāvā iegurņa pamatnes izmeklējumus pie fizioterapeites, kas ir speciālizjusies šajā jomā. Individuālās konsultācijas laikā tiek izvērtēti pacienta sūdzību cēloņi un ietekmējošie faktori, kā arī ir iespējama (ar pacienta piekrišanu) manuāla izmeklēšana, kas palīdz precīzāk noteikt iegurņa pamatnes muskuļu stāvokli un izstrādāt efektīvu terapijas plānu.

 

Iegurņa pamatnes izmeklēšana ir ieteicama, ja ir kāda vai vairākas no šīm sūdzībām: 

  • pārāk bieža vajadzība nokārtoties (urinēt biežāk nekā 7-8 reizes dienā)
  • bieža urinēšana naktī (vairāk nekā vienu reizi)
  • urīna nesaturēšana 
  • steidzama/neatliekama vajadzība nokārtoties
  • sajūta, ka urīnpūslis vai zarnas pēc nokārtošanās nav līdz galam iztukšojušās
  • smaguma sajūta vai spiediens vagīnā
  • hemoroīdi
  • nepieciešamība spiest, lai nokārtotos 
  • sāpes ievietojot tamponu vai dzimumakta laikā
Vairāk informācijas rakstā šeit.

Ārstnieciskā Masāža

Cilvēkiem, kas dodās uz ārstniecisko masāžu pirmo reizi noteikti vajadzētu zināt, ka šī nav klasiska relaksējoša masāža. Ārstnieciskās masāžas laikā tiek veikta dziļāka audu izstrāde, kā rezultātā masāža var būt sāpīga un pēc tās var parādīties arī zilumi. 

Pirms masāžas mūsu masieri izvērtēs Jūs individuāli, izstāstīs, ko sagaidīt no pirmās un pārējām vizītēm, kā arī sekos līdzi Jūsu progresam un pielāgos katru vizīti tā, lai sasniegtu optimālāko rezultātu.

Protams, tam ir arī daudz  pievienotās vērtības- uzlabojas nervu sistēmas darbība un ādas apasiņošana. Tāpat tiek atslābināti pārslogoti muskuļi, kas mazina galvas un ķermeņa sāpes, uzlabojās šūnu vielmaiņas procesi, limfas attece.

Ārstnieciskās masāžai var pierakstīties arī bez ārstējošā ārsta nosūtījuma vai konsultācijas pie mūsu fizioterapeita, gadījumā, ja Jums nav akūtu traumu, saslimšanu vai sāpju. 

Ārsnieciskā vingrošana​

Tā ir viena no metodēm, kuru terapeits var piedāvāt pacientam, lai risinātu viņa problēmu. Nodarbības laikā cilvēks iepazīst savu ķermeni. Ar kustībām (vingrojumiem) tiek atgrieztas vai uzlabotas cilvēka funkcionālās spējas vai specifiskā iemaņas, lai uzlabotu vispārējo veselības stāvokli. Vingrošanas intensitāte tiek pieskaņota katram pacientam individuāli, ņemot vēra viņa sūdzības, pašreizējo funkcionālo stāvokli un darba spējas, līdz ar to nav pamata satraukumam par to, ka vingrošana varētu būt par grūtu vai ka sūdzības varētu neļaut spēt vingrot.

Veselības Vēstniecībā ārstniecisko vingrošanu piedāvājam divos veidos – individuāli vai mazā grupā (2-3 cilvēki). Cilvēkam uzsākot ārstēšanos mūsu centrā, sākumā gandrīz vienmēr tiks noteiktas individuālas nodarbības, lai cilvēkam pievērstu maksimālu uzmanību un iemācītu visas pamata kustības.  Kad cilvēks sāk uzdevumus pildīt patstāvīgi fizioterapeits piedāvās pāriet uz vingrošanu mazā grupā.

Fizioterapija jaunajām ģimenēm

Starp visiem mūsu centra pakalpojumiem sava īpašā vieta ir pieglabāta grūtniecēm, jaunajām māmiņām (arī tētiem), zīdaiņiem un bērniem.

Mūsu centrā ir sertificēti un pieredzējuši speciālisti, kas konsultē, vada ārstniecisko vingrošanu un veic  masāžu grūtniecēm un zīdaiņiem. Pieejama arī apmācība hendlingā, kā arī strādājam ar visu vecumu bērniem.

Grūtniecēm gan būs nepieciešama ārstējošā ārsta (ģimenes ārsta vai ginekologa) atļauja uz vizītēm.

PROFILAKSE, GRUPAS UN SPORTS​​

Bieži vien gadās, ka pēc ārstniecības procesa cilvēki vēlas turpināt apmeklēt ārstniecisko vingrošanu, lai turpinātu uzlabot savu pašsajūtu un arī fizisko formu. 

Šim nolūkam Veselības Vēstniecībā esam ieviesuši dažādas grupu nodarbības, kas atšķirās ar mērķi, uz ko tajās strādā, kā arī darbošanās intensitāti. Tomēr nevajdzētu baidīties apmeklēt nevienu no nodarbībām, jo visi dotie vingrojumi būs individuāli pielāgojami tieši Jums, līdz ar to varēsiet pilnvērtīgi izpildīt visus uzdevumus.

Aktuālais Grupu nodarbību saraksts

Vienīgais priekšnosacījums grupu nodarbību apmeklēšanai ir, lai Jums nebūtu akūtu sāpju/traumu/saslimšanu.