fbpx

Veselības Vēstniecība

Ieva Vīksna

Sertificēta Fizioterapeite

Ieva vienmēr ir bijusi fiziski aktīva – jau kopš pašas bērnības patika lēkāt ar gumiju, pa nopietno uzspēlēt tautasbumbu un kārtīgi izskraidīties spēlē “kazaki razboiņiki”. Un tās ir tikai dažas no iecienītākajām spēlēm bērnībā. Uzsākot skolas gaitas, Ievai pievērsās nedaudz nopietnākam hobijam – sāka dejot tautas dejas – kuras tā arī nodejoja līdz pat skolas beigšanai.

Ar fizioterapiju un rehabilitāciju sanāca iepazīties, kad vidusskolā pēc pārslimotas nopietnas slimības Ieva nonāca rehabilitācijas centrā, kur pirmo reizi sastapās ar fizioterapeitu. Toreiz arī radās vēlme tieši ar šo profesiju saistīt savu dzīvi.

Šobrīd daudz Ievas laika ikdienā aizņem meitiņu audzināšana. Visa ģimene kopā labprāt dodas garākās pastaigās vai izbraucienā ar divriteņiem. Ievas sirdslieta ir arī dārzs, tur lieliski izdodas atgūt mieru no ikdienas rūpēm. Viens no jaunākajiem hobijiem ir kalnu slēpošana. Tam, protams, pievērsusies visa ģimene, kas cenšas kalnus pabaudīt gan šeit pat Latvijā, gan arī lielajos kalnos, kad vien ir šāda iespēja.

Ievai ir vairāk kā desmit gadu pieredze darbā ar zīdaiņiem un bērniem, grūtniecēm un jaunajām māmiņām. Ievas specialitāšu sarakstā ir skoliozes ārstēšana ar Šrota terapiju!