fbpx

Veselības Vēstniecība

Monta Blumberga

Sertificēta Fizioterapeite

Skolas laikā Monta bija ļoti uzņēmīga un aktīva, piedaloties gandrīz visos skolā piedāvātajos brīvā laika aktivitāšu pulciņos. Viņa nodarbojās gan ar rokdarbiem, gan dejošanu, tomēr visvairāk uzrunāja mūzika, tādēļ tika absolvēta mūzikas skola. Tur Monta spēlēja orķestrī, dziedāja korī un ansamblī, kā arī papildus apguva ģitārspēli. Viņa vienmēr visur iesaistījās uz visiem 100% un sasniedza mērķi, kas rezultējās labos panākumos dažādos konkursos.
9.klasē Monta saprata, ka nākotni vēlas saistīt ar medicīnu, jo aizrāva bioloģija. Jautājot bioloģijas skolotājai, kādu profesiju varētu mācīties, kura nav ārsts, viņa ieteica fizioterapiju, jo šajā profesijā nav visu dienu jāsēž, kā arī profesija ļoti palīdz cilvēkiem. Kopš tās dienas šis kļuva par Montas mērķi. Vidusskolā pētnieciskais darbs tapa par fizioterapiju, tika apmeklēta RSU Jauno mediķu skola, un pabeidzot 12.klasi Monta iestājās fizioterapijas programmā. Un šo lēmumu, protams, viņa nekad nav nožēlojusi.

Studiju laikos Monta darbojās pētniecības jomā, rakstot pētījumus par ergonomiku un aizstāvot tos zinātniskajās konferencēs. Vēl studiju laikā  izdevās krietni vairāk iemīlēt fiziskās aktivitātes. Kustība palīdz sakārtot ne tikai ķermeni, bet arī prātu, tādēļ kustības ikdienā ir Montas ļoti tuvs draugs. Viņai patīk atrasties trenažieru zālē, dejot, peldēt vai vienkārši pastaigāties. Papildus tam, protams, Monta mīl pagatavot kādas gardas uzkodas un skatīties seriālus. Lai izrautos no ikdienas steigas, ļoti patīk arī doties ceļojumos un izbraucienos kopā ar ģimeni.