fbpx

Veselības Vēstniecība

Laila Robule

Sertificēta Masiere

Jau kopš agras bērnības Laila bijusi saistīta ar mūziku. Dziedāja mammas izveidotajā popgrupā un mācījās Limbažu mūzikas skolā. Ņemot vērā to, ka dziedāšana, vijole, koncerti un pasākumi bija ikdiena līdz pat 19 gadu vecumam, Laila kā arī apkārtējie nekad nevarēja iedomāties, ka kādu dienu viņa strādās ārstniecībā.

Laila gan zināja to, ka strādās ar cilvēkiem, tādēļ, kā radošā personība, pēc vidusskolas beigšanas iestājās Latvijas Kultūras Koledžā, Svētku režijas programmā. Tomēr, mazs masierītis viņā jau sēdēja sen. Bērnībā patika mammas plecus masēt, vēlāk arī draudzenēm. Mazai esot, mamma jau atzina meitas rokas par dziedējošām. Tāpēc, daudz galvu nelaužot, Laila aizgāja mācīties Rīgas starptautiskajā mācību centrā “Masāžu skolā” un drīz pēc kursu pabeigšanas, izstājās no Latvijas Kultūras Koledžas un uzsāka strādāt kādā no Rīgas skaistumkopšanas saloniem. 

2018.gadā tam klāt vēl nāca Ārstnieciskās masāžas programmu RSU Sarkanā Krusta koledžā kā arī masiera sertifikācija. 

Tagad Laila par sevi saka tā – Jā, es esmu atradusi sevi. Saka, ka arī mūzika dziedē un es tam piekrītu. Tāpēc, manos masāžas seansos ir apvienots mūzikas un pieskārienu spēks. Es varu ar rokām izdarīt lielus darbus un mans lielākais gandarījums ir laimīgs un veselīgs cilvēks.