fbpx

Veselības Vēstniecība

Evija Ercmane

Sertificēta Fizioterapeite

Vairāk nekā 15 gadus aizvadījusi komunikācijas jomā un sabiedriskajās attiecībās, Evija izlēma kardināli mainīt profesiju un kļūt par fizioterapeiti. Viens no iemesliem šādam lēmumam bija pašas piedzīvotā trauma un tai sekojošais rehabilitācijas periods fizioterapeita uzraudzībā. Tas atklājis pavisam jaunu pasauli, kurā svarīgas īpašības ir empātija, spēja ieklausīties un sadzirdēt pacientus un nezūdoša vēlme palīdzēt viņiem justies labi savā ķermenī. Tieši šie raksturlielumi piemīt Evijai, un tādēļ viņa tik organiski jūtas fizioterapeita profesijā.

Evijas ģimenē aug trīs bērni ar visai lielu vecuma starpību, un viņa iemācījusies gūt prieku gan batutu parkā lēkājot ar mazāko, gan pilsētas izpētes un dabas atklāšanas pārgājienos ar vecākajiem bērniem. Evija pati aktīvi sporto, un priekšroku dinamiskai atpūtai dod arī brīvajā laikā.

Vislielāko gandarījumu Evijai sniedz ceļojumi, kuros var vispusīgi iepazīt izvēlēto galamērķi – gan uzrāpties kādā kalnu takā, gan apskatīt vietējo laikmetīgās mākslas muzeju. Savukārt ikdienas enerģijas krājumus atjaunot viņai vislabāk palīdz garas pastaigas gar jūru.