fbpx

Veselības Vēstniecība

Elīza Strode

Administratore

Paņemot Latvijas karti un ar aci nomērot Latgales vidu ieraugam vietu, no kuras nāk Elīza. Lielāko bērnības daļu pavadot laukos, jau no mazotnes tika iemīlēts dabas vienkāršais skaistums, ko arī šobrīd Elīzai patīk baudīt brīvajā laikā vienatnē vai draugu kompānijā.

Darbojoties kopā ar vecākiem un vecvecākiem, izzinot pasauli caur darbiem, nepārtraukti uzdodot jautājumus un meklējot atbildes, Elīzai neviens temats nešķita mazsvarīgs. Šī vēlēšanās visu izzināt un pamēģināt ir veidojusi Elīzas daudzpusīgo personību – dejo tautas dejas jau 14 gadus, absolvēta mākslas skola, draudzenes aicināta spēlē futbolu jau no 8. klases, tam visam pa vidu sasniegumi mācībās, neskaitāmas sacensības pārstāvot skolu gan individuāli, gan komandā.

Elīzas ikdiena jau no bērnības bijusi saplānota pa stundām. Arī tagad nekas nav mainījies, un pabeidzot vienu bakalaura programmu Latvijas Universitātē, Elīza vēlējās savas zināšanas paplašināt.

Šobrīd esot pilna laika futbolistei un pilna laika studentei Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmijā – topošai fizioterapeitei, Elīzai tas neliedz arī iepazīt šo profesiju no cita skatu punkta, strādājot fizioterapijas centrā Veselības Vēstniecība par administratori, tādā veidā teoriju ieraugot praksē.