fbpx

Veselības Vēstniecība

Sabīne Beļinova

Administratore

Sabīne ir cilvēks ar klusu un nosvērtu dabu, kur kautrīgums ir bieža viņas rakstura iezīme. Neskatoties uz to, viņa viegli pielāgojas jaunām vidēm un situācijām. Sabīnei piemīt spēja harmoniski “plūst pa dzīvi”, kas padara viņu par uzticamu un stabilu cilvēku gan ikdienā, gan profesionālajā vidē. Viņa prot atrast līdzsvaru starp saviem pienākumiem un brīvā laika aktivitātēm.

Sabīne piekopj mierīgu, bet vienlaikus aktīvu dzīvesveidu. Bērnībā viņa aizrāvās ar mākslas vingrošanu, taču, kad viņai tika diagnosticēta bronhiālā astma, nācās atteikties no iemīļotā sporta veida. Tomēr Sabīne nav ļāvusi šai slimībai ierobežot savu dzīvi un viņa dodas pārgājienos kalnos, pastaigās un regulāri apmeklē grupu treniņus.

Vidusskolas laikā Sabīne izvēlējās mācīties “Cilvēks un Vide” novirzienā, kas viņai sniedza plašāku izpratni par bioloģiju un ķīmiju. Interese par cilvēku un tā uzbūvi mudināja viņu saprast, ka nākotni vēlas saistīt ar medicīnu. Lai gan izvēle bija starp psiholoģiju, ārstu un sabiedrības veselību, Sabīne izvēlējās radiogrāfiju, kas ļaus viņai veikt diagnostiskās un invazīvās radioloģijas izmeklējumus.