fbpx

Veselības Vēstniecība

Laima Lapiņa

Administratore

Kopš bērnības Laimas dzīve visu laiku ir bijusi saistīta ar sportu. Kā jau daudziem bērniem, sākums bija peldēšana, bet tad ātri vien tika pāriets uz basketbolu. Tad nu basketbolā tika pavadīti 8 gadi līdz pat sporta skolas absolvēšanai. Kad liela dzīves daļa ir pavadīta kādā komandā, tad ilgi bez tās vairs nevar iztikt un pēc vidusskolas absolvēšanas, Laima turpināja sporta gaitas, bet nu jau hokejā.

Protams, arī bez kārtējām potīšu un muguras traumām Laima nav izpalikusi un saistība ar fizioterapeitiem un sporta ārstiem ir bijusi salīdzinoši liela. Liels iemesls tam ir tāda tendence traumas nedaudz noignorēt līdz mirklim, kad tās ir jau ļoti ievilkušās.

Vidusskolā Laima mācījās medicīnas novirzienā ar domu tālāk kļūt par fizioterapeitu vai ārstu, taču dzīves ceļi aizveda līdz pedagoģijai. Tagad, mācoties augstskolā, viņa ir sapratusi, ka tā vēlme saistīt dzīvi ar sportu un medicīnu tomēr nav pazudusi.

Ja agrāk Laima bija pārāk introverta un bieži visādiem foršiem piedzīvojumiem teica nē, tad tagad 95% gadījumu, atbilde būs -jā! Jo vairāk piedzīvojumi ir bijuši, jo interesantāk ir to visu pēc daudziem gadiem atcerēties. Tāpēc arī brīvo laiku Laima parasti aizpilda ar visādiem darbiem, aktivitātēm un treniņiem, lai tik nav jāsēž mājās.