DANIELA ĻAUDAMA

ADMINISTRATORE

Daniela kopš bērnības ir bijusi ļoti emocionāls un līdzjūtīgs cilvēks, raudot par ikkatru, kuru dzīvē ir piemeklējusi kāda nelaime, taču no visa, kas dzīvē var noiet greizi – Danielu visvairāk iespaidoja doma par cilvēka veselību. Viņasprāt, veselība ir pati svarīgākā vērtība ikkatra dzīvē, jo ar to mēs spējam dzīvi izbaudīt pilnvērtīgi, ilgāk saglabājam dažādās ķermeņa funkcijas un spējam būt lielāks atbalsts saviem tuviniekiem.

Kopš pamatskolas Danielu ir ļoti uzrunājusi veselības veicināšana, tāpēc, lēnām tuvojoties skolas beigām, doma bija studēt Rīgas Stradiņa universitātē studiju programmā “Veselības sporta speciālists”, lai kļūtu par fitnesa treneri, taču gala izvēle bija RSU studiju programma “Fizioterapija”.
Daniela uzskata, ka administrācijas darbs SIA Veselības Vēstniecība paplašina zināšanas par fizioterapiju, uzlabo komunikācijas spējas ar pacientiem un motivē pilnveidot sevi kā nākotnes speciālistu.

Brīvajā laikā Danielai patīk pavadīt laiku ar draugiem un ģimeni, izmēģināt kādu jaunu recepti virtuvē, doties uz treniņiem un labi izgulēties, taču ļoti tuva sirdij Danielai ir aktīvā atpūta- pastaigas dabā, riteņbraukšana, “geocatching” un došanās aukstajās peldēs pēc rīta skrējiena.