PAR MUMS

Fizioterapijas centrs Veselības Vēstniecība ir dibināts 2021. gadā. Jau ar pašu pirmo darbības dienu mūsu mērķis ir radīt patīkamu un mājīgu atmosfēru centra plašajās telpās, piedāvāt profesionālu, kvalitatīvu un individualizētu pieeju katram klientam, kā arī ieviest mūsdienu tehnoloģiju plašās iespējas un risinājumus dažādos fizioterapijas darba aspektos.

Mūsu misija ir palīdzēt katram mūsu klientam sasniegt savus uzstādītos mērķus, vienalga, cik lielus vai mazus. Vai tas būtu izārstēt muguras sāpes, atgūt kādu funkcionālu spēju, uzvarēt pasaules čempionātā vai vienkārši justies labāk, mēs esam gatavi tajā piedalīties!

KOMANDA

Veselības Vēstniecības lielākais lepnums ir komanda. Katrs no mūsu komandas dalībniekiem ir ar augsti kvalificētu izglītību savā jomā, kā arī dzīves pieredzi dažādos ar veselību saistītos jautājumos. Apzinoties, ka medicīna ir nozare, kas pieprasa nepārtrauktu izglītošanos, arī mūsu centrā jebkurš speciālists pastāvīgi turpina pilnveidot savas spējas un zināšanas dažādās mācībās, semināros un konferencēs. 

Tā kā ārstniecības procesā ļoti svarīgi ir tieši komunikācija starp ārstniecības personu un pacientu, tad piedāvājam Jums iepazīties ar katru no mūsu speciālistiem nedaudz tuvāk, klikšķinot uz fotogrāfijām. Katram ir savas mīļākās nodarbes, hobiji, aizraušanās, kā arī stāsts par to, kādēļ un kādā veidā dzīve ir novedusi līdz savai profesijai. 

KRISTAPS BLITSONS

SERTIFICĒTS FIZIOTERAPEITS /
CENTRA VADĪTĀJS

LIENE JIRGENSONE

SERTIFICĒTA FIZIOTERAPEITE /
CENTRA VADĪTĀJA

MĀRTIŅŠ KACENS

SERTIFICĒTS FIZIOTERAPEITS

IEVA TULINSKA

SERTIFICĒTA FIZIOTERAPEITE

AGATE PELNĒNA

SERTIFICĒTA FIZIOTERAPEITE

LAURA KALVENIECE

SERTIFICĒTA FIZIOTERAPEITE

INA ORLOVA

SERTIFICĒTA MASIERE

LAILA ROBULE

SERTIFICĒTA MASIERE

LAURA KUPČA

ŠOBRĪD BĒRNA KOPŠANAS ATVAĻINĀJUMĀ
SERTIFICĒTA FIZIOTERAPEITE

ANETE AKMENE

SERTIFICĒTA FIZIOTERAPEITE

MONTA BLUMBERGA

SERTIFICĒTA FIZIOTERAPEITE

ELIZABETE GAPONE

FIZIOTERAPEITE

DANIELA ĻAUDAMA

ADMINISTRATORE

ElĪZA STRODE

ADMINISTRATORE

LAIMA LAPIŅA

ADMINISTRATORE

MĀRCIS JIRGENSONS

PROJEKTU VADĪTĀJS